Novinky

Park roka 2018

Sme vďačný, že po 25 rokoch našej vytrvalej práce na množstve zákaziek našu prácu ocenila aj odborná porota Spoločnosti pre záhradnú a krajinnú tvorbu. V súťaži o Park roka 2018 sme obsadili 3. miesto za návrh a realizáciu parku cára Coburga na Prednej Hore .

viac info
Začiatok predaja ovocných drevín

Keďže už sa pomaly roztopil aj posledný sneh mohli sme začať s predajom ovocných stromov a drobného ovocia. Rovnako ako minulé roky na vás čaká bohatá ponuka jabloní, hrušiek, čerešní, višní, marhúľ, stlpovitých odrôr stromov, riglót, orechov, liesok a mnoho iných.

viac info
Voľné pracovné miesta

Pre nadchádzajúcu sezónu obsadzujeme nasledujúce pracovné miesta: Veľkoobchodný zástupca Vodič MKD Záhradník Predajca v záhradnom centre V prípade záujmu o voľné pracovné pozície posielajte životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania na kvetytatry@kvetytatry.sk

viac info

Výhody veľkoobchodu

Dostupnosť

Každý deň sa na burze zakúpené položky ihneď zobrazujú v ponuke na sklade. Je to až 4000 druhov každý deň, ale vďaka prehľadným kategóriám hravo nájdete čo hľadáte.

Ceny

Po vyžiadaní a schválení dostanete vlastné prihlasovacie údaje, kde vidíte ceny pripravené iba pre vás.

Dodanie

Po zakúpení bude tovar doručený do 4 dní k vám do kvetinárstva.

Doprava

Pre zabezpečenie čerstvosti realizujeme dovoz minimálne raz do týždňa. V exponovanejších dátumoch posilňujeme dovoz na dvojnásobok. Každý pracovný deň o 11:00 sa uzatvárajú objednávky pre zabezpečenie prvotriednej čerstvosti.

Objemy

Aj keď sa jedná o veľkoobchod tak väčšinu položiek je možné nakupovať v štandardných baleniach. Napr. ruže,ľalie alebo chrysantémy po 20ks.

Odporúčané produkty

Dnes má meniny - | Zajtra -