Skleník Limes Primus M4,5

4 037,00 €

Popis:

Exkluzívne skleníky rady PRIMUS majú konštrukciu zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1-1,5 mm, s farebnou úpravou ( prášková vypaľovacia farba) už v základnej cene. Farbu skleníka si môžete zvoliť z ponuky podľa vlastného výberu. Na výplň skleníka môže byť použité špeciálne skleníkové sklo HELIOS ( 4 mm), alebo polykarbonát ( 8 mm). V štandardnom vybavení skleníka je nerezový spojovací materiál a zámok na uzamykanie dverí. V základnej cene skleníka je taktiež konštrukcia políc pozdĺž jeho celej dĺžky a z oboch strán. Hĺbka horných políc je 30cm. Výplň do políc si môžete zaistiť svojpomocne, alebo zakúpiť u nás. Skleník je pripravený aj na inštaláciu širších spodných políc s hĺbkou 60 cm, ktoré slúžia ako pestovateľské stoly. Dĺžka týchto stolov je vždy totožná s dĺžkou skleníka. Výplňou stolov a políc môže byť buď drevený rošt, alebo kalené sklo, ktoré zaistí najmenšie tienenie rastlinám vysádzaným pod nimi. Kompletný zoznam možných doplnkov nájdete v menu pod označením „Doplnky ku skleníkom PRIMUS“.

 

Dvere:

4 x dvojkrídlové pántové dvere o šírke 105 cm a výške 170 cm, v prednom a v zadnom čele po dva ks. Pravé krídlo dverí je výškovo rozdelené, pričom hornú časť je možné otvárať samostatne, čo zefektívňuje vetranie skleníka. Dvere sú uzamykateľné zámkom. Veľký prínos pre zvýšenie komfortu v skleníku prinášajú predĺžené dvere.

 

Upozornenie:  Do poznámky v 4.kroku objednávky uveďte umiestnenie dverí, ktoré Vám najviac vyhovuje, buď   "pravé dvere" alebo "ľavé dvere". Ak stojíte vo vnútri skleníka, chrbtom k stene, tak  vpravo sú  "pravé dvere" a  vľavo "ľavé dvere".

 

Okná:

 (počet) strešné okná s ručným otváraním.  Za príplatok je možné vybaviť okno automatickým otváračom.

 

Farba:

Farbu  vášho skleníka si môžete vybrať z ponuky podľa nášho vzorkovníka . Ak máte záujem o iný odtieň vzorkovníka RAL, vypracujeme pre Vás individuálnu cenovú ponuku. Kód vybraného  odtieňa uveďte do poznámky  v  4.kroku objednávky!!!

 

Upozornenie: Zobrazené ukážky farieb sú iba orientačné. Smerodajné sú odtiene vzorkovníka RAL.

 

Rozmer (š / d / v):  426 x 452 x 222 cm

 

Doplnky:
dvere aj v druhom čele skleníka

ďalšie strešné okno ( naviac)

automatický otvárač okna
úpravu dĺžky dverí ( predĺženie)
bočné žalúziové vetracie okno s automatickým otváračom
odkvap PRIMUS

strešný hrebeň PRIMUS
gumovú lemovku  pod sklá aj na boky a čelá skleníka
konštrukciu spodných políc

výplň horných a spodných políc ( drevený rošt / kalené sklo)

kvapkovú závlahu
maximo - minimálny teplomer s vlhkomerom
vykurovanie skleníka
sieť na popínavé rastliny